ПІД ЗНАКОМ ІВАНА БІЛОДІДА

14 лип. 2020

РОМАН КУХАРУК


 

 

У країні абсурду уживаються місце загибелі а поклоніння совісних українців, білорусів а инших притомних націй білоруса, героя України Михаїла Жизнєвського та меморіальна дошка автору теорії двомовности Іванові Білодіду на будинку НАНУ на Грушевського, 4. Шкодую, же добродій Микола Коханівський має умовний арешт, а то б він своїм доброчинним молотом вирішив се питання раз і назавше.

Для когось Білодід – ім’я з УРЕ, для мене  ж – фахового фільолога – се його син Олесь Білодід – абсолютно бездарний а мерзенний чоловічок, та його внук – з вигляду наркоман і абсолютно москворотий.

Але справа Івана Білодіда не вмира і не загинаєсь – його учні а послідовники – мертвечуки, мураєви, бужанські, папієви, анниґєрман і проча москворота а москвомисляча наволоч, яким місце на цвинтарі московитських ілюзій про упокорення української нації на її Богом даній землі, про розпорошення світами тощо. Сі ілюзії не змогли зреалізувати ні польські, ні румунські, ні мадярські королі, ні московські царі, ні Сталін, ні Ґітлєр – і Путлєру се не вдасться.

Бо українська нація створена Богом а не людьми (Іван Рибалко), бо українська нація – се єдність МЕРТВИХ ЖИВИХ І НЕНАРОЖДЕННИХ (Тарас Шевченко).

Ми вербовий народ, як слушно мовив герой роману Ляриси Денисенко ВІДЛУННЯ. За 300 років до того про се мовив Григорій Сковорода – ДУША МОЯ СЕ ВЕРБА, А ТИ ЄСИ ЇЙ ВОДА. ПИТАЙ МЕНЕ В СІЙ ВОДІ,УТІШ МЕНЕ В СІЙ БІДІ.

Верба гнеться, але не ломиться, верба живуча, плодюча і радісна.

Шевченко знайшов ув азіятській пустелі і посадив ї у землю, і з тої верби маємо дерево, а гілки її рознесено цілим світом – і по цілім світі ростуть не тільки наклади КОБЗАРЯ а і Шевченкові верби.

Чого хочуть наші вороги на державних посадах в Україні? Красти. Красти а брехати. Аби українці їм не заважали, треба українців поневажати на їх землі у їх державі за їх рахунок і дати можливість боротися щодень, витрачати 95% достоцінної енергії, яка у сусідніх націй-держав (Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова) іде на творення а розвиток, на виборювання елементарних прав – мова, культура, безпека, гідність, право вибору.

Українці стануть до бою ще раз – хоча нас убивають щодня на фронті і у тилу (убивство свободівця у Миколаїві).

Українці стануть до бою ще не раз.

До влади в Україні після зелебобіків і зажопиків прийдуть ДЕРЖАВНИКИ.

Пора покласти край антиукраїнській демократії, пора вимести державні посади від ворога, який не має сорому і має ресурси на поглум української нації.

НІКОЛИ БІЛЬШЕ тут не буде ні ґестапо, ні сиґуранци, ні польського шовінізму, ні мадярського чобота, ні московитського хамства, ні шмокостінного мертвостояння.  

Ілюзії ворогів не мають під собою жадних підстав.

БОГ ЛЮБИТЬ УКРАЇНУ а ми боголюбивий народ молитви.

Тому 16 липня усі українці зберуться під антиукраїнський кнесет і покажуть бужанскім, аваковим, разумковим і ПРАВЛЯЧОМУ БИДЛЯЧОМУ КЛАСУ загалом, куда прямувати: ЧУМАЙДАН ДВІРЕЦЬ МОСКОВА.

А Іван Білодід, про якого ще ув УРСР мій однокурсник Василь Кудря співав   частушку:

Кала баба Бєлодєду,

Я в Гамерику паєду.

Не паєдеш ти, звізда,

Туда не єдуть паєзда.

зачекався українського молота справедливости. І якщо директорОве будинку на Грушевського, 4 (Жулинський, Смолій, Гриценко та инші) неспроможні прибрати сей символ двоязичія, то се зроблять молоді українці.

Слава Україні.

Смерть ворогам.