ШОВІНІЗМ СУСІДІВ ПРОТИ УКРАЇНИ

15 лип. 2020

РОМАН КУХАРУК


 

 

Україна сьомий рік провадить московсько-українську війну,  щодня гинуть українці на фронті і у тилу.

Наші сусіди – Польща ПІС-Дуди а Угорщина, де панує диктатура Орбана-Сіярто, атакують Україну із Заходу, допомагаючи Московії ув інформаційній аґресії.

Їм підігрують унутрішні вороги України, які, за правилами воєнного часу, мали б давно бути знищеними, проте режим Порошенка був занадто лояльним до них і вони урешті звалили го з високого  президентського крісла.

Ґазета ДЕНЬ клану Марчука-Івшиної через свого міжнародного кореспондента Миколи Сірука завдала ще одного відчутного удару по Україні, видрукувавши без спеціяльного коментаря чи подачі альтернивної позиції інтерв’ю самозакоханого, наглого а безапеляційного йоббіка – мадярського посла у Київі Іштвана Ійдярто. Що він верзе?

  1. «Дуже добре, коли історією займаються історики, а не політики. Але се практично неможливо». Угорщина Горті розстріляла цвіт української нації на Красному полі над Тисою. Покаяння я не бачив. Тільки аґресія.
  2. «Скасування режиму щодо угорської нацменшини для нас було шоком». Справді? Українські громадяни не вчать української – мови, історії – не вчаться українською і поповнюють угорську державу собою, а Україна  тільки облизується а утримує школи і виші.
  3. Посол пре проти закону про освіту і його сьомої статті. Се пряме втручання у внутрішні справи України.
  4. «Існували угорські школи як ціла інституція, де представники угорської меншини почувалися дуже комфортно. Се був маленький світ, де вони могли навчатися угорською мовою і вивчати свої традиції». Тобто в Україні без України але за її рахунок і за рахунок її майбутнього. Гарно влаштувався пан йоббік.
  5. Закон про освіту мав бути ухвалений після погодження з Угорщиною а иншими країнами. З гуя лі? – як мовлять брутальні московити.
  6. Україна нічим не жертвує, коли захищає права угорців. Україна втрачає своїх громадян, йолопе, і се неприпустимо.
  7.   Між міністрами Кулебою а Сіярто існує ХІМІЯ. Тобто? вони у Будапешті взяли одностатевий шлюб, полюбили одне одного чи що? Міністер України має виконувати українські закони, а не нівелювати їх своєю безголовою самодіяльністю. А Сіярто може виконувати свої. І ХЕМІЯ ані любовна, ані яка инша тут ні при чому.

Тому, прохання до Евгена Марчука – не допускайте у своїй ґазеті сраколизних з боку Миколи Сірука а антиукраїнських по своїй суті матеріалів, які є виявом нестримного мадярського шовінізму. Стандарти цивілізованої журналістики вимагають розміщення поряд з позицією йоббік-посла  -- позиції української сторони – тої ж екс-міністерки Лілії Гриневич, до прикладу. Альбо посла України у Будапешті.

Поляки під владою ПІС-Дуди удалися до чергового антиукраїнського акту, при чому на історично українських землях – у княжому Гелмі відкрили музей так званої волинської різні. Се нагло, прикро, а неадекватно.

УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИЧНА ГРУПА закликала українських патріотів Волині відкрити натомість музей пацифікації у Ковелі, а Український клуб 27 липня присвятить свій 476 круглий стіл темі шовіністичного наступу Польщі а Угорщини на Україну.

Українська держава бездіє, а мертвечуківські недобитки топчуться по українській національній гідности на поталу ворогам.

Ворог є ворог і коли міністер Кулеба має з ним хемію, він теж є ворогом.

Дуда виграв президентські вибори у Польщі. Щоправда, перевага невеличка, що свідчить про майбутній програш ПІС на парламентських виборах. Разом з тим від ПІС-Дуди нам і надалі слід очікувати шовінізму і поневаги до нашої історії, наших героїв і нашої нації.    

Слава нації.