kuharuk

ХРОНІКИ ВР 2000

26 черв. 2020


 

Парлямент вирує – кричить- репетує – хвилюється: процес пішов.

Зникнення Ґеорґія Ґонґадзе дало змогу хрякціям показати себе в усій своїй принциповости. Розреклямовані фіри зі Львова до Київа поки що так і не доїхали.

Зате у першому читанні ухвалено закон про пільги для видавничої індустрії (за нього аґітував навіть вигнана ний зі спілки письмаків комуїст Павєл Баулін).

Ідея імпічменту президента Леоніла Кучми набрала у парляменті трохи більше шістдесяти прихильників. Олександер Єльяшкевич зіронізував: саме стільки депутатів не сумліваються у непогрішимости ґаранта.

Кабмін подав до парляменту проект бюджету на старій податковій базі. Се значить, же усе буде по старому, і зусилля Юлії Тимошенко у бюджетному комітеті а в уряді зведено нанівець.

Парламентська більшість мусить міняти лідера, бо Леонід Кравчук утомився на сій посаді украй.

Олександер Волков заявив, же він зовсім не директор-розпорядник парляменту. Але якщо не він, то хто?

Степан Гавриш на прес-конференшці заявив, же якщо більшости не буде – то і парляменту у сьому складі не буде.

Переміщення депутатів триває – найгучнішим є перехід Олександера Лавриновича до фракції Руху. Тепер се називаєсь праґматизмом.

У парляменті також з’явився новий хрукт – хрякція ЯБЛОКО. Михайло Гуцул, же виступа від неї, викликав гомеричний регіт а шум у залі.

Подейкують про відставку Ігора Мітюкова. Ігор Мітюков, майбути, про се ще не здогадуєсь.

Президент Леонід Кучма сердиться – викликав до себе на килим Леоніда Деркача і вимагає від нього позбавити табельної зброї Григорія Омельченка а звання кадрового офіцера Служби Бившей в Употрєблєнії. Правники не радять Деркачеві се чинити.  Бідний Коростєль… Та ще й подейкують, же президент Леонід Кучма майже з ним не зустрічався улітку у Криму. А от з Петром Симоненком зустрічався. Петро сам хвалився перед журналістами.

Партія Михайла Сироти вирішила створити коаліцію лівих а правих – ЗА ДЕРЖАВУ. Не проти коаліції Борис Олійник, Володимир Філенко, Артур Білоус, Сергій Соболєв.

Лідер хрякції НДП Олександер Карпов вельми незадоволений урядом, а також собачим життям у державі. Прос е він повідомив на круглому столі з питань двопалатного парляменту.