49379052.jpg

НАЦІЯ ЦЕ ГІДНІСТЬ 15

28 серп. 2010


  Привіт.
Життя триває. Найкраща новина -- закінчився мертвотний мертвий політичний сезон. Заворушилися політики, пішла виборча кампанія.
Український клуб розпочинає політичний сезон на новому місці у новому форматі -- закритий режим. Прохідний двір закінчився. Українці мають навчитися утримувати свої структури самі. Інакше буде якийся жидок платити -- за підтанцувку.
Ресурсів мало -- але вони використовуються ефективно.
Якийсь Дебіл -- Вася -- Горовенко з ай-сі-ті-ві у своїм блозі на Каріспандєнті (україножера жеда сандена) в сраколизний спосіб щодо каріспандєнта злив інфу про те, що УК пропонує камандам купити свот-аналіз по ПР, що його підготувала аналітична група УК. Цю інфу цьому долболобу злив якийся помічник якогось там депутата. Піарники радять нам захищати честь а гідність. Але, панове, від кого? Ми створили аналітичну групу з професійних політологів, вони сформували аналітичний продукт -- свот-аналіз. Правління УК вирішило запропонувати його в якості політологічного товару на ринок аналітичних послуг а виручені кошти спрямувати на статутну діяльність. Що тут не так? Все професійно, винятково коректно і якісно. А те, що в якогось дебіла-депутата є дебіл-помічник, який зливає конфіденційну інформацію дебілу Горовенку, який маєж час у своєму блозі \"розмірковувати\" про інтелектуальну спроможність УК -- це непрофесійно. Та й вже.
Китаїв геть зрусифікований а засмічений. Смердить православієм. Але гарно. З вужиком познайомився.
Усачов прорвав загату на п\'ятому. Відпсячив Зайця на очах у багатьох. Як прокоментував один білоцерківець: \"Ти порвав зайця. Жесть!\"
Мандруєме,переговорюєме, розмислюєме.
Група Сухого задає тон і ритм роботі. Мислиться швидше і якісніше.
Повернення блудного важко прочитати. Є ріжні варіанти. Життя покаже. Але це вирятунок від самотности.
Дівчатка мої повернулись до Княжого і готуються до своїх шкіл.
Чимало заповідається мандрів і радісних звитяг.
Але через чорну роботу -- над собою і з однодумцями.

 

Козацький дух -- те, що відбуваєть ся з нами не з нашої волі.
Олександер КОСТЮК