99.jpg

НАЦІЯ ЦЕ ГІДНІСТЬ 16

1 вер. 2010


Привіт.
Завирувало життя, закрутило, затягло у безвісті часу і простору.
Море інформації, людей, пристрастей. Ледь з човна не падеш у розбурхану воду. Але є поряд лікті і плечі -- не дають полетіти -- еге ж.
Відновили щотижневі події.
Українчі вперто не хочуть утримувати своє, кревне, корінне, вартісне. Жид профінансує. Або путін з маскви. Ні, пане-брате, сестро люба, поки не даш копійчину на свою церкву -- церква буде гола й боса. Бог у такій церкві не живе.
Але добре.
Вчергове вразив Цибулько. Як то мовлять -- не дай боже з Івана пана. Оця гординя, зверхність, мовлялечки, я еліта, я всі розуми поїв -- кумедно виглядає. Може, очільному єцику це й личить, але  письменнику запевне ні. Та мара з ним -- най величається.
Інформагентство НАЦІЯ стрімко ся розвива.
Конь утік в Кіровоградщину.
Вихиляс має талант актора, і то неабиякий. Але мерзенні викладали забирають геть увесь час. А коли ж ходити до театру, на малярські виставки, концерти доброї музики -- вдосконалювати себе? Чортийогобатька зна що.
Костомаров у своїй Історії в історичних портретах влучно мовить про захланність і тупість бояр часів Данила Галицького. Левову частку свого політичного а звитяжного часу він тратив на усмирення сих істинних ідіотів -- продажних і недалеких. А чи тепер що іншого маєме? Айно, розбіглися.
Юрій Станинець у \"Юрі Чорному\" показав суть українського характеру -- затятого щодо правди і справедливости. Супер!
Гарне малярство Олеся Семерні та Івана Горобчука.
Слухаю класичну музику -- Сібеліус, Елгар, Ліст. Геть незле.
Черненко вийшов зі \"Свободи\". І нащо було стільки тратити сил і ресурсів, щоб урешті так ось учинити? Але все що не робиться -- все на краще.
Помітив за собою, що вже не маю грандіозних плянів -- лиш три діточі мрії здійснити -- та й вже. Це старість чи мудрість? Еге ж запитаннячко.
Блудний позбавляє багато негативу -- трати часу на пошуки і від вселенської самоти. Це дуже добре є.
Ференц хоче побачити сильну а українську Україну. Всі хочуть. Кожда українська крапля точить камінь прокляття волхвів. З любов\'ю пребудемо.
Чешч.

обороняти свою часточку від несправедливого загарбання він готовий і тепер, і завтра, і завжди буде кріпко охороняти, до кінця свого життя! так створено і так має бути! Ось межа, -- зупинився, вказуючи рукою на землю -- це моє, а це твоє. Я твого не хочу, а ти мого не рушай! Це закон. А той закон. записаний у Юровому серці, є його незламний закон. той вічний, незламний закон справедливости, що в Юровій душі посіяний і визрілий, той закон за ним! Силою того закону він сьогодні боронив свою межу і буде боронити далі! Зогнити в тюрмі, дати посікти себе на шматки він сто разів готовий, але відступити від правди не може! Хоча б і хотів -- не може!
Юрій СТАНИНЕЦЬ.
оце і є суть українського характеру.