69.jpg

НАЦІЯ ЦЕ ГІДНІСТЬ 18

5 вер. 2010


Привіт.
Нація це гідність. Професійна, людська, національна. Краще втратити з людьми гідними ніж знайти з бидлом.
Сухий з Усачовим відпсячили Корейця, аж у його руки тряслися. Потім Усачов був на Ері -- дісталося всім. Аж Явір мусив телефонувати і нєгодовать.
УПГ пройшла добре -- зважено, чітко і не без мізків.
З першого жовтня запускаємо Євроклуб.
Знайшов гісториків на чолі з Надтокою. Якщо домовимось, то Український історичний клуб перетече в свою нову якість.
Океї вразили совковістю мислення -- все старе як двері: помогти калікам, зустрітись з нещасними, провести табори для молоді (за бюджетний кошт, до речі), відстоювати гінтереси дрібного і найдрібнішого бизнесу. Істинне народовладдя -- тобто, всю владу радам? Мороз со товарищі торжествує. Відкликати нардепів. Еге ж. Де таке у світі є? Там є ЗМІ, громадянське суспільство і політична культура. Як тільки якесь чмо прокралося, про ...ся чи щось гавкнуло не те -- у відставку. Як не йде само, то виносять. А в нас? Хоч кіл на голові теши, хоч розчахнися -- добуде і досидить.
Цікава символіка океїв -- ОК. ОБ. на білому фоні. Особливо вставляють білі прапори. Це щоб потім при здачі не розмахувати білими трусами? Ото ж.
Наливай порожній. Порожні і звитяжці довкола його. А набилося там чимало знайомих правих заробітчан, які вже не одне починання успішно поховали. Поховають і це.
Неділя коло церкви. Люди, молитви, пісні.
Згадав Івана і стало сумно.
Чешч.  

Передруковуйте прокльони
І переписуйте печаль.
Василь СТУС.