126.jpg

НАЦІЯ ЦЕ ГІДНІСТЬ 20

16 вер. 2010


Привіт.
Волошин прагне текстів. Іду насустречу.
Грає Сібеліус безперервний невимовно радісний і світлий океан музики. А писанка ще зранечку просилася в нет. То ставлю.
Дискусії:
-- от ти на УТР пройшовся несправедливо по підприємцях. Але чому несправедливо? Підприємці мають утримувати україноцентричне громадянське суспільство, якщо хочуть мати від нього:
а. повагу.
б. підтримку.
в. безпеку.
г. майбутнє.
Не маєш часу цим займатися? Інвестуй ресурсами -- приміщенням, бензином, папером, людьми, послугами, коштами тощо.
Підприємець, для якого україноцентричне громадянське суспільство -- фасад, вітрина, відчіпне, фікція, гламур -- не має морального права бути підприємцем.
Дискусія з китаєлюбом. Цікава теорія про МММ в сучасній укрполітиці. Віра -- основа НАЦІЇ і всіх її похідних -- держави,суспільства, носіїв українських цінностей.
На вершинах віє холодом. Гріє тільки внутрішній вогонь і міцні плечі однодумців -- поряд. Зграя молодих, освічених, здібних, коректних, цілеспрямованих а мотивованих і -- що найголовніше -- неодноразових -- вовків іде вперед і як тільки МММ асенізаторів впаде під натиском ошуканого українського простолюду, вона буде готова вибудувати чітку, прозору, зрозумілу і життєздатну систему УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ДЕРЖАВИ з розвинутим УКРАЇНОЦЕНТРИЧНИМ ГРОМАДЯНСЬКИМ СУСПІЛЬСТВОМ.
Багато скепсису у багатьох і багато невіри.
Віра -- кров і сила НАЦІЇ, що через одвічний двигун ГІДНОСТИ -- професійної, національної, людської відкриває перед нами гідне українське майбутнє достатку і радости.
Розпочав довгу дорогу до своєї головної книги \"ВІРУЮ\".
Стало би часу і таланту вивершити сю річ.
Добре.
До праці.  

Кожна консерва має термін зберігання. Термін зберігання української політичної консерви вичерпано.
Андрій ТКАЧЕНКО.