88.jpg

НАЦІЯ ЦЕ ГІДНІСТЬ 21

19 вер. 2010


Привіт.
Життя триває.
НАЦІЮ помітив Стефан Романів і користає з неї як з ресурсу. І це геть незле.  Тільки спільна дія всіх мудрих, діяльних, гідних українців спроможна зрушити з місця віз УКРАЇНА в перспективно-модерному напрямку. НАЦІЯ -- це інструмент інформаційної інвазії в уми українців. Відвойовувати у ворогів треба кожний міліметр рідного, занапащеного коляборантами та гендлярами українською ідентичністю.
Мандри Київщиною геть цікаві і дають свої радощі і фініки неоціненного досвіду. Гарна розмова з Миколою Біденком у Ставищах. Обмінялися книжками. Будемо годні робили низку спільних заходів.
Володарка -- геть симпатичне і оригінальне містечко. Чепурненьке, з водоймами і травиною дорогою поміж водойм.
Дзвіниця в Буках гарна і зі смаком, а от у церкві Бога нема. Маляр -- просто шаромижник. Та й надмір мармуру не дає духові розпросторитись. Бог у такій церкві не жиє.
УПГ дає чітке розуміння ситуації в країні. Дегенерати вже придумали альтернативу -- створили центр соціяльно-консервативної політики. Тобто ,\"другими словами\" (Ющенко), політична консерва офіційно створила свій кволоінтелехтуальний рупор, куди набрало всякої тварі по парі -- все політичне сміття. Зате провадять тоє дійство пишно, страшно а глямурно -- у конференц-залі під куполом Міжнародного економічного комітету (колись належало се твориво винятково збоченої думки Шарову, кому тепер -- не відаю). А от УПГ -- зовсім инакша річ -- дуже багато формул, влучних термінів, тверезого розуміння ситуації в країні МММ. Найважливіший вислід теми Україна-Росія: мета Росії -- отримати свою ідентичність через \"позичення навіки\" української історії. Україна -- як дорогий аксесуар, глямурна цяцька. Мета України -- захистити свою ідентичність і використати побудову євроазійської химери на чолі з Росією Путіна для зникнення останньої. Мета Партії регіонів -- подорожче продати Росії українську ідентичність. Це багато пояснює і прояснює наступні 100 років України а українства у світі.
Дмитро Сухий вельми мене тішить -- своєю працездатністю, цільністю і надійністю. \"Гвозді би дєлать із етіх людєй\" -- як писав Ніколай Тіхонов. Євген Заїка теж ще той українець, хоча і инакший за характером. Але суть та ж. Колєчкін теж молодець. Таким тризубом можна кого хоч заколоти і чого хоч досягти.
РО і ЗІСТИЙ поїхали до Одеси на Юсівський укрАінскій клуб продавати \"Холодний яр\" Горліса-Горського. Ню-ню. Продавала би вас хороба, жидики ви націоналістичні.
Наливайченко веде своїх щурів до Нашої Юкрейни. Чергова зміна б... у домі терпимости? Безсмертний, Сява. Тепер цей? Диво Запоріжжя і жовтого корпусу КНУ. Держдеп боїться вкладати зелені поза засягом Кетрін Чумаченко? Ото ж. Результат -- 0 цілих 0 десятих. Нам це на руку, як мовить один юний прихильник бога Меркурія.
Балога учворив вещ (певне цибулятко му тоє нарадило) -- помахав пальчиком у бік ПР: ви, мовлялечки, повторите долю СДПУ(о). Чиє б нявчало, Віхторе Єцовичу, а ваше б заціпилося. Табачник, Медведчук, Балога -- три вагомі а могутні витязі українського політичного негативу: і нині, і повсякчас, і на віки вічні.
Наступні кілька тижнів покликані розширити наші організаційні можливості та коло спілкування. Поступово але впевнено творимо середовища, які покликані стати рушієм суспільного поступу українства до своєї ідентичности, яка вартує золота всього світу.
Субота проминула в праці а у візиті з родиною до дельфинарію-серпентарію, завдячуючи добрій волі а сприянню пана майора з Генштабу. Дівчатка мої молодці: мають силу волі, самостійні і не бояться нового а незвіданого. Море вражень від плавання з дельфінами. Був обцьоманий обома, хоча моя роля в тім візиті мінімальна.
\"Міжнародне жидівство\" Генрі Форда геть повчальна а цікава річ. Софія питає -- про віщо книжка? Про жидів -- кажу. А хто це? Ну це такий нарід. От ми українці, а це не українці. Зрозуміла. А про що там пишуть? Що їдять, де живуть. І що вони їдять? Мацу. Дав Улясі працю Карнегі про те, як набувати друзів. Пора. 
все.  

Нація -- міцно злютована людська група  в історії, яку спільний ворог змушує триматися разом.
Теодор ГЕРЦЛЬ,
ідеолог сіонізму.