74.jpg

НАЦІЯ ЦЕ ГІДНІСТЬ 23

25 вер. 2010


Привіт.
Знову вирушаєм у мандри. Але перед тим трохи риторики.
1. Кругляк у Бецику пройшов вельми не зле: чітко, злагоджено, вартісно і вагомо. Люди самі говорили. Колектив злютований. Сила і напрям удару по ньому зрозумілі. Добре виступив Сухий. Це його дебют у публічній політиці -- не в холоді телестудії, а в гущі середовища живих, мислячих, чутливих людей. Мовив про вчительство -- вчителем був Ісус Христос. Вчителем був митрополит Іларіон. Вчителем був Сковорода. Вчителем був Тарас Шевченко. Вчителем був Памфіл Юркевич. Треба про се пам\'ятати.
2. Тівішко гарне получилося. Черняховський молов своє, я своє, а Колєчкін подготовився, цифри там, статистику -- молодець. І геть незворушний. Це добре і геть незле. 
3. З\'їзд Нашої України. Сучка Іванівна огидна. І знов пропхалась сама в Раду партиї ще й братика свого Олександря втулила. Істинно, як Джойс мовив, \"Сєдая старая запавшая п....да планєти\" (в росперекладі). Вовкун -- член партиї. Еге ж -- кождій партиї по голубому. Теленачальник -- у ЄЦ, це ось нещастя -- до Сучки Івановни под сподницю. Ото ж. Ющ молодчина. Могутній, спокійний, впевнений у собі. Наливай ніякий. Совок. Піонер. Не більше того. Реальний лідер -- Огризко. Він запалив зал -- а це партійні низи. Він говорив чітко, впевнено, реактивно. Це -- готовий політик найвищої проби. До того ж україноцентричний. Барна своєю зрадою засрав дорогу усім молодим у НУ.
3.  Створили політраду Українського клубу. Дмитро Сухий впрягається в наш віз на рівних. Буде легше усім трьом. І віз швидше покотиться у наше спільне майбутнє.
4. УПГ знову викинули з приміщення. Сцикуни. Чи підприємчі? Серуни довбані. Але мають право. Треба мати своє все. І тоді буде всьо чьотко.
5. Підсвідомість нашиків: Мене відвідують думки, Секвестрація (Григорович); ми здобули поразку (Парубій); Стільці з підігрівом (Бабій); Нас рано чи пізно (Ющ).
все.

Моїх посад, які я мав, на мемуари вистачить.
Володимир ОГРИЗКО.