96.jpg

НАЦІЯ ЦЕ ГІДНІСТЬ 28

14 жовт. 2010


Привіт.
Злидні не відпускають.
Був на кругляку радиї Свобода у НаукМА. Валя Павленко придумала тоє і заправляла усим -- і фотиком, і записувачем. Модератором був Віталік Портніков -- сумне видовище. Він сам ще не виговорився. Випускнікь МГУ. Да, гаспада. Але це йому нич не помогло, бо треба мати досвід кругляків УК. Ге ж.
Виступавші:
Випускник МГУ ж Левко Лук\'яненко. Все про те ж і тими ж словами. Великий юлелюб а марчуколюб. Добре Сергій Лавренюк кае -- просрали на Прорізній таку базу -- з хлібом з\'їли, по кишенях порозпихували. А тепер за Україну дбають, варняки. 
Мороз глибокоумно мовив про моральність. Ге ж, тобі, юдо іскаріотська, тільки про це і дбати.
Микола Сірий був геть агресивний. Василенко його влупив по Корецькому, а Козюбра -- по його конституціоналістській спроможності. Справді, на ГКР Сірий відверто мовив: давайте кошторис, я вам напишу таку Конститушку, яку хоште. Дуже упирає на вулицю -- її імовірну силу і мовлений нею рішенець, а також твердо тримається всемогутности інтернету, не тямлячи ілюзорности сего мислення.
Вол. Василенко все файно говорив, але щиро вірить, що одним мітингом на Софійському майдані мож чомусь зарадити. УК, УПГ, ІА НАЦІЯ працюють щодня і тому мають результати.
Микола Козюбра -- толковий юриста. Має клепку в голові.
Власенко мовить же він юриста, навіть без нардепства свого. Посипав голову попелом упереміж з гівенцем.
Сергій Куделя був найадекватнішим.
Добре мовив і Вол. Сущенко.
Діалогу не вийшло, бо діалогу й не передбачалось.
А варто було б. Бо є що сказати. В чому, власне, справа?
У відсутності політичної культури. Говорили про недозрілість а неготовність суспільства, а самі без візиток ходять. Це ж частина політичної культури. Чи ні?
Як зазначалось на УПГ, вся справа в українській ідентичності. Мета Росії -- привласнити її собі, спотворити і у вигляді покруча явити світові як свою власну. Мета істинної України -- зберегти її а примножити. Мета ПР -- розпродати сю ідентичність подорожче.
Все, що робить ПРиБЮТ спільно з Литвином і комуняками, має одну стратегічну мету -- зберегти політичну консерву якнайнадовше. Єдиний вихід -- альтернатива. Але хто її профінансує?
Хоча, судячи з усього, ляльководи вже думають про своє майбутнє. Лавринович зареєстрував Українську радикально-демократишну партію на чолі з тіном-генсеком. Прикольно-круто.
Українці мають утримувати своє українство. Бажано грошима.
Дєшовка зреклася Стахіва у Львові. Обізвала оного Остапом Бендером, бо і гроші тирив, і місця продавав. От сцуко. Дєшовка. Бо та вся кака його стосується напряму. УП -- сателіт ПиРиків. До речі, Валєра Міщенко іде в мери бецика від УП. Цікаво, скільки дєшовка собі в кишеню макнула за цей технічний кандидамс?
Все. До праці.

Все йде, все минає --
І краю немає.
Куди ж воно ділось?
Відкіля взялось?
І дурень, і мудрий
Нічого не знає...
Тарас ШЕВЧЕНКО