2669bda1 517f 4a5b 82c2 a6194390fdd9

ПОТОЛОЧ

19 черв. 2026

РОМАН КУХАРУК


  

  Заусідники ПЕРШОЇ КАВИ при бердянському бидлі КУПІДОНА роблять вигляд що нічого не сталося.

  А дарма.

Дрохва, що приьігає насамкінець, отримала першу каву. Вона талановита, але неудатна. Од сього непевна у собі. а одтак вульгарна, наче вирвалася з фільму КАБАРЕ Боба Фосса. 

Олежик тлустий кіт Смолоскипа при ній.

Хвазан теж.

Шадюк -- леда леда.

Жалюк -- і нашим, і вашим.

Зіґа -- терпить, бо що йому роьбити.

Ярік з двома сучками --усе по копаному -по копаному.

 Мартиненко, як виявилося, каліка унутрішньо. На жаль.

 Бураков -- продажне чмо.

 Ребе горіпуцьки -- уже жо Шевченка нашого дібрався. Кіз їби, йолопе.

 Оліщук -- ні те, ні се з подільським акцентом.

Йо.

 Таке.

 Тішуся, що там нема Малого -- він поет високої полиці, а не затхлого підвалу неудах.

 Тішуся, що там нема Лукій, хоча і у нас вона не прижилася -- упхала голову у січкарню. Тепер очікуєме персонального її проєкту.

 Тішуся, же Одарюк не має коли туда ходити.

  Да і таке.

 Оминайте потолоч, бо вона не варта ні уваги, ні поваги.

 ERGO/