ПОТОЛОЧ
19 черв. 2026
РОМАН КУХАРУК
Заусідники ПЕРШОЇ КАВИ при бердянському бидлі КУПІДОНА роблять вигляд що нічого не сталося.
А дарма.
Дрохва, що приьігає насамкінець, отримала першу каву. Вона талановита, але неудатна. Од сього непевна у собі. а одтак вульгарна, наче вирвалася з фільму КАБАРЕ Боба Фосса.
Олежик тлустий кіт Смолоскипа при ній.
Хвазан теж.
Шадюк -- леда леда.
Жалюк -- і нашим, і вашим.
Зіґа -- терпить, бо що йому роьбити.
Ярік з двома сучками --усе по копаному -по копаному.
Мартиненко, як виявилося, каліка унутрішньо. На жаль.
Бураков -- продажне чмо.
Ребе горіпуцьки -- уже жо Шевченка нашого дібрався. Кіз їби, йолопе.
Оліщук -- ні те, ні се з подільським акцентом.
Йо.
Таке.
Тішуся, що там нема Малого -- він поет високої полиці, а не затхлого підвалу неудах.
Тішуся, що там нема Лукій, хоча і у нас вона не прижилася -- упхала голову у січкарню. Тепер очікуєме персонального її проєкту.
Тішуся, же Одарюк не має коли туда ходити.
Да і таке.
Оминайте потолоч, бо вона не варта ні уваги, ні поваги.
ERGO/


